Login bestelsite
Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Chocolade in balans

Mars is zich bewust van de toenemende groei van overgewicht in onze maatschappij en de gevolgen die dit kan hebben voor de gezondheid. We nemen dit zeer serieus en handelen hier ook naar. Ons programma ’Chocolade in Balans’ kent drie pijlers: het bieden van variatie in portiegrootte, het continu verbeteren van het assortiment en het verstrekken van heldere informatie. Zo blijven wij ons inzetten voor chocoladeproducten van hoge kwaliteit met een rijke smaak, die passen in een gezonde en gebalanceerde levensstijl.

Variatie in portiegrootte
Onze MARS® en SNICKERS® repen bevatten sinds mei 2008 zo’n 10% minder kilocalorieën. Ook het aantal kilocalorieën per portie van de mini-repen MILKY WAY®, MARS®, SNICKERS® en TWIX® is gereduceerd tot minder dan 99 kilocalorieën. Bovendien hebben we de hoeveelheid transvetten in onze producten wereldwijd met 97% teruggebracht.

Verbeteren van ons assortiment
MILKY WAY®, TWIX®, BALISTO®, MARS® en SNICKERS® bevatten geen kunstmatige kleur- en smaakstoffen en conserveringsmiddelen. Voor eind 2009 willen we dit voor al onze producten hebben doorgevoerd. Daarnaast wordt BALISTO® Fruit aan ons assortiment toegevoegd. Deze variant is gemaakt met echt fruit.

Duidelijke en heldere informatie
We zorgen ervoor dat we duidelijke en feitelijke informatie geven op de verpakking, zodat elke consument zelf zijn keuze kan maken. Op al onze verpakkingen staat binnenkort een label met de Dagelijkse Voeding Richtlijn (DVR). Een label met het aantal kilocalorieën en de opbouw van de voedingsstoffen als percentage van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheden.

Kijk voor meer informatie over ons programma Chocolade in Balans op www.chocoladeinbalans.nl




 
Over Feyen Apparaten
Handleiding reinigen koffiesystemen Veiligheidsbladen
Bedrijfsinformatie Storing melden
Algemene voorwaarden Webdesign: LB-Media
Contact